Київ, Україна

ПЛАСТИКОВІ ВОДОСТІЧНІ СИСТЕМИ “PLASTMO NORDIC”

Пластикові водостічні системи
"Plastmo Nordic"

Компанія Plastmo Nordic була створена у 1958 році. Штаб-квартира та виробничий комплекс компанії знаходяться у місті Рингстед, Данія.

В скандинавських країнах компанія є лідером з виробництва систем для відводу дощової води: водостоки, дренажні системи, габіони та легкі покрівельні рішення.

До складу Plastmo Nordic входять компанії, які ведуть діяльність в Данії, Норвегії, Швеції, Фінляндії з річним оборотом, приблизно, в 35 мільйонів євро.

Компанія Plastmo Nordic належить міжнародній компанії АСО Group, річний оборот якої сягає 750 мільйонів євро та яка є світовим лідером з виробництва дренажних та водозливних систем.

Plastmo Nordic має 50-річний досвід виробництва водостічних систем для різних кліматичних умов. Результат – це величезне різноманіття простих, але водночас довговічних рішень, які надають Вам унікальні переваги незалежно від того будуєте Ви нову будівлю чи ремонтуєте стару.

Вже протягом половини століття пластикові водостічні ринви від компанії Plastmo Nordic підтверджують свою надійність під час експлуатації в різноманітних кліматичних умовах.

Пластик не піддається впливу ні забрудненого повітря, ні солоного повітря в прибережних районах. Елементи водостічної системи Plastmo Nordic міцні, стабільні та прослужать багато років.

Пластикові водостічні системи виготовляються з полівінілхлориду, що не містить свинцю та не містить жодних видів пластифікаторів. Сировина на 100% може бути перероблена. Пластикові системи не вкриваються іржею. Пластик не окислюється та може бути сумісний з будь-яким типом покрівельного матеріалу.

Пластик може витримувати екстремально високі та низькі температури з великим навантаженням від льоду та снігу, без ризику появи тріщин.

Водостічні системи доступні у трьох видах: 100/75, 125/90 та 150/110, ринви з діаметрами: 100, 125, 150 мм та труби з діаметрами: 75, 90, 110 мм.

Водостічні ринви та труби поставляються у спеціальному пакувальному «рукаві», в якому можна зберігати елементи у темному та сухому місці. При отриманні на об’єкті, потрібно якнайшвидше зняти рукав. Кожний елемент водозливної системи запакований окремо у плівку та перевозиться у картонних коробках, щоб забезпечити якісне транспортування та збереження, а для клієнта – гарний вигляд. Ніколи не зберігайте запаковані водостічні ринви та труби під сонячним промінням.

Ми надаємо гарантію на пластиковий водостік з максимально можливим терміном – 25 років.

Схема розташування елементів
водостічної системи Plastmo Nordic

Перелік елементів
водостічної системи Plastmo Nordic

Розмір водостічної системи залежить від розміру будівлі, на якій будуть монтувати систему. Ринва, діаметром 100 мм, монтується на невеликі будівлі, такі як дачні будинки, тераси або навіси.

Ринва, з діаметром 125 мм, призначена для будинків невеликого розміру, а ринва, з діаметром 150 мм, монтується на багатоквартирні великі будинки, таун-хауси, склади та виробничі приміщення.

Для того, щоб бути впевненим в тому, що у Вас правильно підібраний розмір водостоку і він витримає навантаження води з Вашої покрівлі, слід дотримуватися наступних інструкцій:

Перевірка місткості водостічної системи

У таблиці Ви можете розрахувати місткість водостічної системи щодо розміру покрівлі та розміщення водостічних труб. Якщо площа покрівлі більша ніж зазначено у таблиці, то Ви можете встановити додаткову водостічну трубу, тому що це збільшить місткість зливу.

Таблиця зверху розрахована на стандартну кількість опадів з 0,0146 л/сек/м2

Дренажна зона

Планування Вашої системи
Спочатку обчислити площу даху (площа водовідводу з поверхні: AхB), і визначити місце розташування воронок

Корисні поради:

 

Для запобігання пошкодженню пластикового водостоку,
який з роками може стати менш гнучким, під час монтажу
або коли Ви вичищаєте водостічну ринву від листя,
що падає, розмістіть одну сторону драбини навпроти
з’єднувача ринви.