Київ, Україна

МІНЕРАЛЬНА ВАТА

Мінеральна вата

Один з найпопулярніших утеплювачів, що застосовуються для теплоізоляції стін, підлог і стель в будівництві, є мінеральна вата. Найчастіше забудовники вибирають її, орієнтуючись на зовнішній вигляд, вартість та інші зовнішні показники, випускаючи з уваги більш важливі характеристики.

Це загрожує додатковими витратами на монтаж матеріалу, оплатою високих рахунків за опалення і переробкою ремонту через недостатню ефективність утеплювача. Розібравшись в його видах і характеристиках, всього цього можна уникнути.

Через те, що сфера застосування мінераловатних утеплювачів досить широка, то випускаються вони в різних формах, що дозволяє використовувати їх в найрізноманітніших конструкціях. Залежно від форми та наявності покриття, характеристики й властивості мінеральної вати можуть відрізнятися.

Щільність утеплювача – один з основних його параметрів, що впливає на вагу і теплоізоляційні характеристики.

Утеплення будинку, комунікацій та обладнання, що забезпечує комфорт в цьому будинку – найважливіше завдання. Вирішивши яку, можна захистити себе від зайвих витрат на опалення і непередбачений ремонт або заміну труб.