Київ, Україна

АКСЕСУАРИ

Сніг, зливи і штормові вітри впливають не тільки на дахове покриття, але і на його аксесуари — добірні елементи, вентиляцію і елементи безпеки даху. Якісніше елементи можуть продовжити термін служби всієї конструкції і зробити її обслуговування більш безпечним.

Ущільнювачі

Ущільнювачі являють собою бар’єр для захисту від проникнення під металочерепицю і профнастил снігу, дощу, пилу і комах. При їх застосуванні необхідно забезпечувати циркуляцію повітря в тілі «покрівельного пирога». Ущільнювачі бувають: з вентиляційними отворами, повітропроникними, універсальними, під різні види металочерепиці та профнастилу.

Стрічка підконькова

Застосовується для вентиляції підпокрівельного простору. Монтується під коньок даху з металочерепиці. Запобігає попаданню снігу під металочерепицю. Край стрічки виконаний з гофрованого алюмінію з нанесенням бітумного клею для приклеювання стрічки до поверхні покрівельного покриття. Гофровані краї стрічки дозволяють повторити нерівності покрівельного простору по всій довжині конька. Центральна частина виконана з міцної мембрани, пропускає повітря і затримує сніг.

Герметик

Герметик – особлива речовина для забезпечення герметичності покрівельного матеріалу, стиків, примикань. Для покрівельних і фасадних робіт необхідний герметик з високими вимогами до якості. Такими властивостями володіє особливо міцний – Geocel 2300. Гарантована довговічність з’єднань – 50 років.

Фарба-коректор

Досить часто, на об’єкті будівництва, в результаті необережного поводження з матеріалом, на металевих виробах з покриттям можуть з’являтися подряпини. Якщо не вжити заходів, то згодом, в місцях подряпин починається корозія, що призводить до псування і необхідності заміни матеріалу. Для запобігання цих наслідків місця подряпин, а також обрізні кромки і потертості необхідно покрити спеціальною фарбою.Така фарба розроблена спеціально для реставрації та повноцінного забарвлення. Це емаль багаторазового використання, яка зручна під час безпосереднього монтажу. Стійка до перепадів температур, стійка до атмосферних впливів, не вигорає на сонці, утворює міцне покриття з максимальним антикорозійним захистом.

Вентиляційні виходи

Грамотно виконана вентиляція допоможе зберегти вартість будинку протягом десятиліть.
Продукція ТМ VILPE® вирішує питання вентиляції житлових і підсобних приміщень, підпокрівельного простору, стояків, підвалів і цоколя будівлі, включаючи побутові та спеціальні вентилятори, виходи витяжок і каналізаційних стояків, елементи вентиляції підпокрівельного і цокольного простору будівлі, ущільнювачі кабелів і димових труб, покрівельні люки. Також є продукція і для плоскої покрівлі – водостічні воронки (для будь-яких покрівельних матеріалів – бітум, ПВХ-мембрани), дефлектори для вентиляції покрівельного пирога, різні кріплення для з’єднання теплоізоляції і рулонного покрівельного матеріалу.