Київ, Україна

АКСЕСУАРИ

Ви вирішили зробити дах і фасад, які будуть надійно захищати будинок від опадів і зовнішніх впливів природи протягом багатьох років? Тому не економте на таких дрібницях, як герметики, ущільнювачі і саморізи.

Ми пропонуємо не тільки матеріали для покрівлі, але і супутні товари. Пропонуються як обов’язкові елементи, без яких неможливо створити герметичну конструкцію, так і додаткові, які можуть поліпшити експлуатаційні характеристики конструкції.


Профільні ущільнювачі застосовуються між коником (карнизом) і металочерепицею або покрівельним профнастилом в багатоскатних шатрових дахах для захисту внутрішнього простору покрівлі та фасаду від попадання вологи, снігу, пилу, бруду, комах, птахів та ін. 

Більшість типів профільних ущільнювачів мають вентиляційні отвори, завдяки яким підпокрівельні та стінові конструкції отримують необхідну вентиляцію, а на внутрішній стороні фасаду або покрівельного матеріалу не утворюється конденсат, що забезпечує довгу і надійну експлуатацію цих систем.

Профільні ущільнювачі мають форму, що збігається з формою хвилі металочерепиці або профнастилів (металочерепиці: «Арсенал», «Барселона», «Марсель», «Мюнхен», ПК-20, ПК-35, ПК-45, ПК-57, ПК-75 та ін).


Багатоцільовий (універсальний) Покрівельний ущільнювач Multipoler кардинально відрізняється від інших аналогів універсальних покрівельних ущільнювачів:

* сировиною для виготовлення ущільнювача Multipoler служить довговічний матеріал-високо-якісне мікроволокно поліестеру. Термін служби ущільнювачів не менше 50 років;

* для основи ущільнювача застосовується полімерний клей з високим ступенем адгезії (ущільнювач самоклеючий). Матеріал ущільнювача досить щільний, але разом з тим еластичний і ефективно заповнює робочий простір профілів складних геометричних форм (профнастилу, металочерепиці, керамічної черепиці, при влаштуванні єндови);

* ущільнювач не вбирає вологу, забезпечує ефективне провітрювання підпокрівельного простору, що сприяє видаленню конденсату;

* стійкий до УФ випромінювання;

* ущільнювач Multipoler випускається в декількох типорозмірах для застосування з покрівельними профілями висотою від 20 мм до 60 мм.


Ущільнювач-термопрокладка являє собою стрічку в рулоні на основі фізично спіненого поліетилену із замкнутою комірчастою структурою, покриту клеєм з одного боку.

Основа зі спіненого матеріалу надає стрічці здатність приймати форму поверхні, заповнюючи нею нерівності і робить стрічку ідеальним матеріалом для з’єднання нерівних поверхонь.

Переваги: відмінна ударо-звукова ізоляція; практично нульове водопоглинання; м’якість, еластичність і мала вага матеріалу, що забезпечує легкість роботи з матеріалом; зберігає свої властивості при температурах від -80°С до +100°С; довговічність, стійкість до грибкових уражень, окислення, ультрафіолетового випромінювання, слабким лугів і слабким кислотам, кліматичних умов.


Стрічка К2 являє собою герметизуючу стрічку бутилова, що не твердне, з двосторонньою робочою поверхнею, покриту захисним силіконізованим папером.

Застосовується для з’єднання підпокрівельних плівок, герметизації примикань плівок по периметру покрівлі, герметизації стиків покрівлі, як підкладковий матеріал в місцях знімних елементів, примикань, забезпечення герметизації водопровідних труб, герметизації металевих листів конструкцій (ангари, кіоски).

Перевага:

відмінна клейкість на більшість матеріалів; еластична по всій довжині; величезний термін служби; не містить небезпечних для життя речовин.


Герметик-особлива речовина для забезпечення герметичності покрівельного матеріалу, стиків, примикань. Для покрівельних і фасадних робіт необхідний герметик з високими вимогами до якості.

Такими властивостями володіє особливо міцний-Geocel 2300. Гарантована довговічність з’єднань 50 років.

Володіє унікальними властивостями:

дозволяє працювати з вологими матеріалами. Витісняє воду, прилипає навіть під водою, що робить можливим працювати під час дощу; клеїться до бітумним поверхонь; надзвичайно подовжується при розтягуванні; володіє великою міцністю на розрив; еластичний при мінусовій температурі; добре липне до всіх будівельних поверхонь; особливо стійкий до ультрафіолетових променів і атмосферного впливу; легко фарбується; після висихання – поверхня глянцева, не вбирає бруд, залишки змивається мильним розчином;
стійкий до цвілі (в теплих, вологих приміщеннях); нейтральний до кольорових металів, використовується для: міді, алюмінію і сплавів.Кріпильні матеріали-це один з основних факторів, що впливають на міцність, довговічність і витрати на експлуатацію всього будинку. Щоб гарантувати безпеку конструкції, необхідно ретельно підбирати металовироби.

Ми рекомендуємо застосовувати саморізи з високоміцної сталі, яка проходить особливу обробку, загартування і оцинкування. Спеціальна металева шайба з EPDM-ущільнювачем забезпечує щільне прилягання профільованого металу (покрівлі) до обрешітки, а також перешкоджає попаданню вологи.

Саморізи відрізняються за своїм призначенням і підбираються в залежності від того, для якої конструкції використовується даний вид кріпильних виробів.


Саморіз для кріплення металевого профілю до легких металевих конструкцій

Гвинт з самонарізаючою різьбою з шестигранною головкою і з прес-шайбою, яка служить для щільної фіксації комплектної шайби з вулканізуючим ущільнювачем EPDM, який в свою чергу забезпечує герметичність з’єднання.

Застосування: для кріплення листових будівельних матеріалів до легких сталевих несучих конструкцій товщиною від 4 до 12 мм без попереднього свердління з дотриманням гідроізоляції. Рекомендована швидкість закручування 1800 оборотів в хвилину, при крутному моменті затягування не більше 5 Нм.


Саморіз для кріплення металевого профілю до дерев’яних конструкцій

Покрівельний гвинт з самонарізаючою різьбою з шестигранною головкою і з прес-шайбою, яка служить для щільної фіксації комплектної шайби з вулканізуючим ущільнювачем EPDM, яка в свою чергу забезпечує герметичність з’єднання.

Застосування: для кріплення листових будівельних матеріалів до дерев’яних конструкцій без попереднього свердління з дотриманням гідроізоляції. Рекомендована швидкість закручування 1800 оборотів в хвилину, при крутному моменті затягування не більше 3 Нм. Середня необхідна кількість кріплення на 1м2 покрівлі становить 6-7 шт.


Заклепка витяжна

Алюмінієва комбінована витяжна заклепка являє собою гільзу з грибоподібним капелюшком і витяжний стрижень з головкою, що деформує гільзу. Заклепки використовуються для кріплення фасонних елементів фасаду. На покрівлі використовувати заборонено.

Заклепка складається з двох елементів: сама заклепка (гільза) і втулка. Втулка-це серцевина. Сердечник завжди виконаний з нержавіючої сталі, так як він повинен бути щільніше гільзи. Це пов’язано з технологією роботи заклепки. Гільза встановлюється в конструкцію, поєднуючи профіль і кронштейн. Сердечник при витягуванні заходить в розпір в гільзу. Таке кріплення вважається надійним, що має свої підстави, підтверджені різними дослідженнями.

Застосування: для створення механічного нероз’ємного з’єднання двох або більше деталей плоскої форми в умовах, коли доступ до з’єднання при монтажі можливий тільки з одного боку, наприклад з’єднання профлистів.